Dead hablar Pro EVP sesión

Dead hablar Pro EVP sesión 1.1.3

Zmarłych mówić Pro jest nowa, zaawansowana aplikacja dla sesji EVP.

Zmarłych mówić Pro jest nowa, zaawansowana aplikacja dla sesji EVP.

Zmarłych mówić Pro jest nowa, zaawansowana aplikacja dla sesji EVP. Aplikacja do komunikacji z zmarłych krewnych. Zamknij oczy, załóż słuchawki i wybrać liczbę wątków dźwiękowych i słuchać ...

Oparty na technologii EVP (komunikacji ze zmarłymi). Promuje zdolności psychiczne, stany psychiczne, trans i praktyka rozszerzyła stany świadomości.

★ Jak to jest zrobione? ★

Metoda opiera się na programach pracy systemu 143 fonemów, które są odtwarzane w losowej kolejności w każdym strumieniu audio. Każdy fonem jest przetwarzany przez filtr w celu osiągnięcia efektu szumu białego. Mieszanie wielu strumieni audio, tworząc biały szum z akcentami. Osoby niedosłyszące ten szum przechodzi w stan transu, w którym jest wydany i zaczyna pracować uwagę podświadomości. Powodu tego, co możemy powiedzieć o leczniczych właściwościach programu i szczególnie na studia ezoteryczne. W ten sposób uzyskuje się działanie programu.

★ Jak korzystać ★

- Załóż słuchawki.

- Chcesz się zrelaksować.

- Dotknij przycisk, aby utworzyć strumień audio (6 zalecane).

- Zamknij oczy.

- Słuchaj ...

★ funkcji ★

- Na podstawie 11 jakości hi strumieni audio.

- System 143 fonemów.

- Suwak głośności dla wszystkich strumieni.

- Pozwala komunikować się z duchami zmarłych.

- Umiejętność Psychic rozwija.

- Łatwy w użyciu.

Elektroniczne zjawiska głosowe (EVP) są dźwięki elektroniczne znajdujące się na nagrania, które przypominają mowę, ale nie są one wynikiem zamierzonego nagrywania lub renderowania. EVP są powszechnie spotykane w nagraniach z statycznych, bezpańskich transmisji radiowych i szumu tła. Nagrania EVP często są produkowane przez zwiększenie wzmocnienia (tj. czułości) urządzenia rejestrującego.

Dead hablar Pro EVP sesión

Download

Dead hablar Pro EVP sesión 1.1.3